Dieta wątrobowa (Liver Diet)

Dieta oczyszczająca wątrobę znacznie poprawia stan zdrowia wpływając na funkcjonowanie całego organizmu, a także na znormalizowanie wagi ciała. U osób, które borykają się z przewlekłymi chorobami wątroby i związanych z nią procesów i znacznie tracą na wadze, dieta wątrobowa prócz poprawy pracy wątroby, pozwala przywrócić apetyt i umożliwia przybranie na wadze. U ludzi, którzy chcą schudnąć, dieta eliminuje głód, utrzymuje dobry stan zdrowia i jednocześnie umożliwia utratę zbędnych kilogramów.


   


Dieta oczyszczająca wątrobę szybko przynosi widoczne efekty, pomagając nawet osobom, które cierpią na choroby skóry, w tym trądzik. Jak to się odbywa? Otóż, wszystko co jemy przedostaje się do wątroby przez krew. W wyniku tego procesu, z czasem w wątrobie gromadzi się duża liczba substancji toksycznych, skąd następnie są usuwane. Wszystkie niezdrowe produkty, jakie spożywamy każdego dnia zawierają toksyny, które odkładają się w wątrobie. Z czasem, wątroba może być tak wypełniona zbędnymi składnikami, że nie da rady ich usunąć, przez co może dojść do rozwoju wielu zaburzeń i chorób.Substancje toksyczne zawierają:
- Pestycydy,
- Antybiotyki,
- Substancje rakotwórcze,
- Leki hormonalne,
- Niezdrowe jedzenie,
- Konserwanty,
- Cukier i sztuczne substancje słodzące, takie jak aspartam.

Przed rozpoczęciem diety wątrobowej należy rozpatrzeć jakie pojawiły się objawy. Dzięki temu po jakimś czasie od rozpoczęcia diety od razu zaobserwujesz zmiany i poprawę stanu zdrowia. Ponadto, warto stworzyć dziennik, w którym zapisywane będą informacje na temat każdego dnia diety. To da lepszy wgląd w zachodzące w organizmie zmiany, a oprócz tego będzie stanowiło swojego rodzaju motywację do wytrwania w tej diecie. Jeśli tylko uda Ci się doprowadzić tę dietę do końca, na pewno poczujesz ulgę i lekkość, a Twój organizm będzie Ci wdzięczny. 

Jak działa dieta oczyszczająca wątrobę?
Toksyny obciążające wątrobę ograniczają jej zdolność do eliminacji odpadów i trawienia pokarmów jednocześnie prowadząc do nagromadzenia toksyn w innych tkankach i narządach. Dieta oczyszczająca wątrobę dostarcza do organizmu niezbędne składniki odżywcze, oczyszcza i wspiera wątrobę, przywracając jej najważniejsze funkcje.Autor tekstu: mgr Klaudia W., Warszawa, 2011.
Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstu jest zabronione.


Prosimy oceń
stronę/treści:
  
1/5, ocen: 1
Dieta wątrobowa Liver Diet
Ocena: 20 % na 100%
Liczba opinii: 1


Zobacz również - choroby, artykuły:

Choroby skóry
Dieta cukrzycowa
Dieta proteinowa
Dieta wątrobowa
Dna moczanowa - objawy, leczenie
Ilość spermy
Jak pozbyć się cellulitu?
Jak schudnąć?
Jak wykryć raka?
Katar sienny
Zaparcia

Badania, wyniki:

Aldosteron
Ciała ketonowe
Ciężar właściwy
Kwas moczowy
Magnez
Mocznik
Osmolalność
WapńNa stronie:

W czytelni:
Tagi