Jak odchudzić uda? (How to slim down thighs?)

Miliony kobiet na całej ziemi zastanawiają się co zrobić, żeby ich uda były szczupłe, jak u modelek na wybiegu. Wiele z tych kobiet, mimo że nie zgadza się ze swoim wyglądem, nie robi nic żeby coś zmienić, twierdząc, że to i tak nic nie da. Otóż nie, nawet w bardzo skrajnych przypadkach jest możliwa poprawa, ale trzeba umieć się poświęcić i wytrwać w swoim postanowieniu. Jeśli chcesz coś zmienić, przygotuj się na to i uwierz, że nierealne do tej pory oczekiwania mogą stać się prawdą.


   


Decydując się na odchudzanie czy poprawę wyglądu konkretnej części ciała, trzeba mieć plan. Przede wszystkim jeśli cierpisz na nadwagę to pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić jest utrata zbędnej tkanki tłuszczowej. Uprawiaj sport i stosuj odpowiednią dietę, tylko wtedy zauważysz poprawę. Same ćwiczenia ud i nóg w tym przypadku nie pomogą.

Poniżej przestawiamy kolejne kroki, które mogą doprowadzić Cię do poprawy wyglądu Twoich ud.

  • Każdy człowiek inaczej traci na wadze i odbiera dietę. Dlatego musisz obserwować swój organizm i dostosować dietę do jego potrzeb. Warto ustalić, jakie produkty spożywcze możesz jeść, a które są dla Ciebie szkodliwe. Ponadtom kontroluj liczbę kalorii w konkretnych produktach.
  • Gdy nauczysz się kontrolować swoje posiłki i spróbuj ograniczyć dzienne spożycie kalorii do 1200 ? 1500. Najlepiej robić to stopniowo, co jakiś czas obniżając dietę o 200 ? 500 kalorii. Nigdy nie schodź poniżej 1200 kalorii. W tym samym czasie rozpocznij trening całego ciała z większym naciskiem na uda. Jeśli nie chcesz chodzić na siłownię zapisz się na aerobic, idź na rower lub pobiegaj.
  • Istnieją ćwiczenia, które pomagają wyszczuplić uda lepiej niż inne. Należy wykonywać trening całych nóg, który ostatecznie wpływa na utratę tkanki tłuszczowej w udach.
  • Do ćwiczeń warto wykorzystywać piłkę. Można ją włożyć między nogi i wykonywać skłony czy przysiady. Ponadto, ważne jest rozciąganie, które zmniejsza ryzyko nadwyrężenia mięśni.Niektóre kobiety będą mogły łatwiej odchudzić uda niż inne. Wszystko zależy od genetyki. Jeżeli w Twojej rodzinie duże uda są normą, to raczej nie zrobisz nic żeby to zmienić. Dlatego pamiętaj żeby niepotrzebnie się nie forsować. Jeśli nie możesz nic zrobić, lepiej zmień styl ubierania, dzięki temu podkreślisz atuty swojej figury.Autor tekstu: mgr Klaudia W., Warszawa, 2011.
Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstu jest zabronione.


Prosimy oceń
stronę/treści:
  
4/5, ocen: 1
Jak odchudzić uda? How to slim down thighs?
Ocena: 80 % na 100%
Liczba opinii: 1


Zobacz również - choroby, artykuły:

Jak odchudzić uda?

Badania, wyniki:Na stronie:

W czytelni:
Tagi