Moja dziewczyna nie ma orgazmu (My girlfriend has orgasm)

Bardzo często mężczyźni mają problem z doprowadzeniem swojej kobiety do orgazmu. Dzieje się tak ze względu na fakt, iż mężczyźni są przekonani o tym, że kobiety są takie same jak oni i niewiele im potrzeba, aby osiągnąć stan podniecenia.


   


Przede wszystkim inaczej niż mężczyźni, kobiety potrzebują więcej czasu na osiągnięcie stanu podniecenia, nie wspominając już o orgazmie. Mężczyznom wystarcza jedynie stymulacja wzrokowa, kobiety natomiast potrzebują odpowiedniej atmosfery- łagodnej muzyki, świec i przede wszystkim poczucia bliskości. 

Kobieta musi czuć się atrakcyjna, dlatego nie wolno traktować jej jak bezuczuciowej osoby, która jest tylko po to, żeby spełniać nasze potrzeby. Właśnie przez takie zachowanie mężczyzn, bardzo często dochodzi do sporów i kłótni po seksie. Dlatego zamiast pytać: ?Dlaczego nie chcesz się ze mną kochać??, mów do niej: ?Jesteś taka piękna, że nie mogę Ci się oprzeć?. Takie stwierdzenie pobudzi kobietę i zachęci ją do kontaktu.

Kobieta, aby poczuć pragnienie musi czuć pewną więź z partnerem. Bez wątpienia do niczego nie dojdzie gdy będzie zestresowana. Musisz zadbać o jej nastrój i zaopiekować się nią. Dla większości kobiet seks jest czymś na co decydują się dopiero po długim czasie bycia z mężczyzną. Jest to dla nich coś wyjątkowego, coś co zbliża ją do niego i sprawia, że mocniej go kocha. Większość Pań do pobudzenia potrzebuje znacznie dłuższej gry wstępnej niż mężczyźni. Zacznij więc od szeptania jej słodkich słów do ucha i pieszczenia ciała, przy czym staraj się omijać okolice narządów płciowych. Bądź wrażliwy i próbuj zaspokoić jej pragnienia. Pamiętaj, żeby nie pieścić narządów płciowych dopóki kobieta nie będzie gotowa. Jeśli macie z tym problem zaopatrzcie się w specjalne kremy i żele intymne, które można nabyć w aptece. Kolejną rzeczą o jakiej powinieneś pamiętać jest cierpliwość. Kobiety potrzebują o wiele więcej czasu na osiągnięcie orgazmu niż mężczyźni. Stwierdzono, że kobiety mają orgazm dopiero po ponad 20 minutach pieszczot. Oczywiście nie jest to reguła, a czasami może stać się tak, że kobieta w ogóle nie dojdzie do szczytowego punktu.Faktem jest, że duża część kobiet nie jest w stanie mieć orgazmu poprzez normalny kontakt płciowy z mężczyzną. Dlatego też warto doprowadzić ją do orgazmu wcześniej i dopiero potem pomyśleć o sobie. Wtedy kobieta na pewno będzie zaspokojona i zadowolona. Ponadto, warto wiedzieć, że dla kobiety seks wcale nie musi kończyć się orgazmem. Cieszy je bliskość, intymność, pieszczoty, uczucie bezpieczeństwa, miłości i pożądania. Z tego powodu kobiety często są zmuszone do udawania orgazmu, gdyż nie chcą sprawić partnerowi przykrości. Mężczyźni zatem powinni zdawać sobie z tego sprawę i nie denerwować się, gdy ich kobieta nie miała orgazmu. Oczywiście nie należy się poddawać i trzeba próbować ją zadowolić, jednak nic na siłę.

Dla kobiety brak orgazmu nie jest problemem, który powinna zgłosić ginekologowi. Dlatego nie namawiaj jej i nie krytykuj. Postaraj się ją zrozumieć i wysłuchać. Zrób ze swojej strony wszystko, aby czuła się dobrze i przy każdym bliższym kontakcie próbuj czego innego, co mogłoby ją bardziej pobudzić. Gdy kobieta nie ma orgazmu ważne jest żebyście ze sobą rozmawiali. Dowiedz się co lubi i co sprawia jej największą przyjemność. Nawet takie kobiety, które nigdy nie miały orgazmu mogą się go ?nauczyć?. Jej szanse są większe jeśli ma partnera, który reaguje na jej potrzeby i stara się je realizować. Jeśli będziesz próbował stosować się do powyższych porad z pewnością w końcu osiągniesz sukces.Autor tekstu: mgr Klaudia W., Warszawa, 2011.
Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstu jest zabronione.


Prosimy oceń
stronę/treści:
  
0/5, ocen: 0
Moja dziewczyna nie ma orgazmu My girlfriend has orgasm
Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0


Zobacz również - choroby, artykuły:

Moja dziewczyna nie ma orgazmu

Badania, wyniki:Na stronie:

W czytelni:
Tagi